24 maja odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt. ,,Stop przemocy, dopalaczom i używkom pod każdą postacią", którego fundatorem nagród była Gminna Komisja Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz konkursu ,,Mój ulubiony bohater z bajki"-  nagrody zakupiła Biblioteka. Lista osób, które zwyciężyły: ,,Konkurs Stop przemocy....." Kategoria klasy 4-6: 1 miejsce: Barszcz Jakub, Sawuła Dominika. 2 miejsce: Musik Julia. 3 miejsce: Ligęza Zofia, Ostrowska Wiktoria. Wyróżnienia: Lipski Marcin, Puchacz Oliwia, Zarębski Dominik. Kategoria klasy 7-8: Wyróznienia: Florek Oliwia, Puchacz Amelia.  Konkurs ,, Mój ulubiony bohater..." Kategoria  4-5 latki: 1 miejsce: Wnuk Wiktoria, Broniszewski Artur. 2 miejsce: Szczuka Julia, Puchacz Jakub. 3 miejsce: Bartkowicz Wiktoria, Maczuba Hanna Przedszkole: 1 miejsce: Karczmarek Anna, 2 miejsce: Waszczuk Lena, 3 miejsce: Magryta Karolina.  Klasy 1-3: 1 miejsce: Prończuk Blanka, Sobolewska Michalina. 2 miejsce: Wolska Hanna, Walkiewicz Marcela. 3 miejsce: Łubkowska Dorota. Zwycięzcom gratulujemy!!!